KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14156087
nr 1415 6087
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1985, Trädgårdsstilleben. Blandteknik, bildmått: 43x55, yttermått inklusive ram: 67x83 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:07:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)